Si te gatuajme Mish qengji me kungull dimri dhe shafran

Si te gatuajme Mish qengji me kungull dimri dhe shafran – Receta gatimi per mish qengji Ky gatim do t’ju mbushë kuzhinën me aromë anadolli dhe to të kenaqë gjithë familjen ... Continue Reading →