Si te gatuajme Pica Vegjetariane – Receta gatimi

Si te gatuajme Pica Vegjetariane| Si pergatitet Pica Vegjetariane | Receta gatimi per Pica Vegjetariana Sot do t’ju japim receten e Pica vegjetariane qe mund ta beni ne shtepite ... Continue Reading →

Si te gatuajme Pice me brokoli dhe suxhuk

Si te gatuajme Pice me brokuli dhe suxhuk – Receta pe Pice me brokoli dhe suxhuk Perberesit -400 gram miell -200 ml ujë -1 / 2 lugë gjelle kripë -15 g maja -1 lugë gjelle ... Continue Reading →