Si të gatuajmë pulë me perime në furrë

Si të gatuajmë “Pulë me perime në furrë” – Receta gatimi për “Pulë me perime në furrë”. Për të gatuar pulë me perime në furrë veprojmë ... Continue Reading →

Si te gatuajme Pulë florentine

SI te gatuajme pule fiorentine, si te gatuajme pulen ne menyra te ndryshme Përgatitja E lajmë mirë spinaqin dhe e grijmë me thikë. E shtrydhim mirë që të ikë uji. Spërkasim ... Continue Reading →