Si te gatuajme byrek me qumesht | me mish | me spinaq

Si te gatuajme Byrek me qumesht, byrek me mish dhe byrek me spinaq – Receta gatimi per Byrek me qumesht, byrek me mish dhe byrek me spinaq. Per byrekun me peta te pjekura (rreth ... Continue Reading →

Si të gatuajmë “Byrek role me mish dhe djathëra”

Si të gatuajmë “Byrek role me mish dhe djathëra”. Për të gatuar byrekun bëjmë përgatitjen në këtë mënyrë: Në një tenxhere skuqim qepët dhe mishin e ndarë ... Continue Reading →