Si të gatuajmë kek me çokollatë dhe banane

Si të gatuajmë “Kek me çokollatë dhe banane” – Receta gatimi për “Kek me çokollatë dhe banane”. Nxehim furrën në 160 gradë. Lyejmë me gjalp ... Continue Reading →