Si te gatuajme Pulë florentine

SI te gatuajme pule fiorentine, si te gatuajme pulen ne menyra te ndryshme Përgatitja E lajmë mirë spinaqin dhe e grijmë me thikë. E shtrydhim mirë që të ikë uji. Spërkasim ... Continue Reading →