Pilaf me gjalp kikiriku, proshutë dhe djathë

Nevojiten: * 3 filxhan gjalpë kikiriku * 2 filxhan lëng mishi pule * 1 filxhan ujë * proshutë vici të grirë hollë në copa * 1 filxhan qepë të grira imtësisht * 1 lugë ... Continue Reading →