Si të gatuajmë “Biftek me spinaq dhe djathë”

Si të gatuajmë “Biftek me spinaq dhe djathë” – Receta gatimi për “Biftek me spinaq dhe djathë”. Ngrohim furrën në 180 gradë. E vendosim biftekun ... Continue Reading →