Si të gatuajmë “Oriz me spinaq dhe salmon”

Si të gatuajmë “Oriz me spinaq dhe salmon” – Receta gatimi për “Oriz me spinaq dhe salmon”. Ziejmë spinaqin në lëngun e perimeve për 5-6 min dhe ... Continue Reading →