Mish viçi me kikirikë

Si te gatuajme mish vici – Receta gatimi per te gatuar mishin e  vicit me kikirik. Përgatitja Mishin e presim në copë sikur për gullash dhe mbi të hedhim kripë. Shtojmë ... Continue Reading →