Si të gatuajmë “Oriz me midhje”

Si të gatuajmë “Oriz me midhje” – Receta gatimi për “Oriz me midhje”. Vendosim 4 lugë vaj në tenxhere, shtojmë qepën , hudhrën , hedhim dhe orizin ... Continue Reading →