Si të gatuajmë “Bombone Rafaello”

Si të gatuajmë “Bombone Rafaello” – Receta gatimi për “Bombone Rafaello”. Në një tenxhere hedhim 2 filxhana uji dhe e lemë  të ziejë. Pasi të ... Continue Reading →