tarator me kos receta

Receta gatimi per Tarator me kos

Tarator me kos, nje recete e thjeshte dhe mjaft e shendetshme ne ditet e nxehta te veres. Përbërësit Tarator me kos: 1 kastravec, disa thelpinj hudhra, 3-5 lugë vaj ulliri, ... Continue Reading →