Si te gatuajme mish vici me perime – Receta gatimi

Si te gatuajme mish vici me perime – Receta gatimi per gjelle mish vici me perime – Perbersit e gjelles mish vici me perime Mish viçi me perime Kjo recetë është ideale për ... Continue Reading →

Mish viçi me kikirikë

Si te gatuajme mish vici – Receta gatimi per te gatuar mishin e  vicit me kikirik. Përgatitja Mishin e presim në copë sikur për gullash dhe mbi të hedhim kripë. Shtojmë ... Continue Reading →