Si te gatuajme sallatë me fusilli dhe ton

Si te gatuajme “Sallatë me fusilli dhe ton” – Receta gatimi për “Sallatë me fusilli dhe ton”. Për të gatuar sallatë me fusilli dhe ton veprojmë ... Continue Reading →

Si të gatuajmë pilaf me lulelakër dhe qiqra

Si të gatuajmë “Pilaf me lulelakër dhe qiqra” – Receta gatimi për “Pilaf me lulelakër dhe qiqra”. Për të gatuar pilaf me lulelakër dhe qiqra ... Continue Reading →